Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Паспорт у формі книжечки

     Велика Палата Верховного Суду захистила право особи на отримання паспорта громадянина України у формі книжечки. Як зазначили у ВС, реалізація державних функцій має здійснюватися без примушення людини до надання згоди на обробку персональних даних.
     Велика Палата Верховного Суду, розглядаючи справу № 806/3265/17, захистила право особи, передбачене ст. 32 Конституції України, якою, зокрема, закріплено заборону збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім законом визначених випадків.
    Позивачка звернулася до суду з позовом, заперечуючи проти виготовлення паспорта громадянина України у формі картки з безконтактним електронним носієм, який міститиме її персональні дані.

Детальніше:

Умови виходу на пенсію за віком у 2019 р.

       У 2019 році право на призначення пенсії за віком можливе у випадку наявності не менше 26 років:

чоловіки після досягнення 60-річного віку, а жінки: у період до 31 березня 2019 року - при досягненні віку 58 років 6 місяців; з 1 квітня 2019 року - 59 років.

У разі наявності на момент досягнення зазначеного пенсійного віку страхового стажу від 16 до 26 років, особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення 63-річного віку.

У випадку наявності, починаючи з 1 січня 2019 р., у особи страхового стажу від 15 до 16 років, правом на призначення пенсії за віком вона скористається лише після досягнення 65-річного віку.

Документи, необхідні для призначення пенсії у 2019 р.

    Відповідно до п. 2.1 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» для призначення пенсії за віком подається відповідна заява, до якої додаються:
- паспорт або інший документ, що засвідчує особу (місце проживання і вік);
- ідентифікаційний код (у випавдку його відсутності через релігійні переконання - копія сторінки паспорта з відповідною відміткою;)
- документи, підтверджуючі трудовий стаж (трудова книжка, диплом про навчання, військовий квиток, довідки, свідоцтва про народження дітей, трудові договори і т.д.);

Детальніше:

Розмір мінімальної пенсії у 2019 р.

    Згідно зі статтею 27 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», розмір пенсії в солідарній системі залежить від:
   - тривалості страхового стажу;
    - величини заробітку, з якого сплачено страхові внески.
    Мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб (ПМ).
   Максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат) не може перевищувати 10 ПМ, встановлених для осіб, які втратили працездатність. Винятком є ​​доплати до надбавок окремим категоріям осіб за особливі заслуги перед Батьківщиною.

Детальніше:

Приведення у відповідність Статуту Товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю

    Керівники та працівники Товариств з обмеженою відповідальністю, напевно, неодноразово чули, що до 17 червня 2019 р. потрібно привести у відповідність Статут Товариства до вимог Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю".

   Зазначений Закон чітко вказує на обов'язковість таких дій.

   Позитивним моментом у приведенні цього документа у відповідність до нового Закону в установлений законодавством період - це безоплатність процедури реєстрації.

   Варто також підкреслити, що однозначним плюсом є значне скорочення обов'язкових положень. Наразі їх всього три: найменування підприємства, органи управління та порядок вступу і виходу з ТОВ.

Детальніше:

Блог Юрист Луцьк

Юрист Луцьк, Адвокат Луцьк Матвіюк Наталія Росиславівна

Юрист Луцьк, Адвокат Луцьк, Юридичні послуги у Луцьку на Волині та Західній Україні, Реєстрація та припинення юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Луцьк, внесення змін в установчі документи, договірна та кадрова робота, юридичне обслуговування підприємств та підприємців, позовна робота. (099) 634-86-83; (096) 855-08-88; yurist-1@ukr.net
  • Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій (щодо скасування реєстрації...

  • Плату за оренду земельних паїв запропоновано встановити у розмірі не менш ніж 10% вартості чорноземів. Сьогодні мінімальна ставка — 3%.У...

  • В Україні з'явиться Державна аудиторська службаКабмін вирішив створити Державну аудиторську службу України, реорганізувавши Державну фінансову інспекцію шляхом перетворення. Служба утворюється...

Портал новин

Блог Адвокат Луцьк

Адвокат Луцьк, Юрист Луцьк, Юридичні послуги у Луцьку

Реєстрація та припинення юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Луцьк, внесення змін в установчі документи, договірна та кадрова робота абонентське обслуговування підприємств та підприємців, позовна робота, сімейні, трудові, спори, інші юридичні послуги. (099) 634-86-83; (096) 855-08-88; yurist-1@ukr.net
Ви знаходитесь: Home Новини

Rambler's Top100 HotLog  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

bigmir)net TOP 100 Анализ веб сайтов