Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Зміни у трудовому законодавстві?

   Верховна Рада планує у найближчі місяці розглянути урядовий проєкт Закону «Про працю», який зареєстрували у Верховній Раді 28.12.2019 за № 2708 (далі — Проєкт № 2708).

   Трудовий договір стане ключовим документом. Якщо сьогодні працівника допускають до виконання трудових обов'язків на підставі заяви та наказу про прийняття на роботу, то з набранням законної сили нового Закону "Про працю", замість заяви існуватиме трудовий договір. Його необхідно буде укладати письмово: на папері або в електронному вигляді з електронним цифровим підписом. Зміни або доповнення в трудовий договір вноситимуться додатковими угодами. У зв'язку з чим Мінекономіки затвердить примірні форми трудового договору та додаткової угоди.

   Різновидів трудового договору побільшає:

- безстроковий;

- строковий;

- короткостроковий;

- сезонний з нефіксованим робочим часом;

- учнівський з домашнім працівником.

   Причому максимальний строк строкового трудового договору не може перевищувати 5 років.

№ 2708 зберігає такі підстави звільнення, як закінчення строку трудового договору, згоду сторін, ініціативу працівника. Щоб припинити трудовий договір, роботодавець і працівник укладатимуть додаткову угоду. Роботодавець грубо порушить законодавство про працю, якщо відмовиться укласти додаткову угоду. Водночас, працівнику невигідно відмовлятися підписувати додаткову угоду про звільнення з ініціативи роботодавця. 

За новим Законом, і працівник, і роботодавець зможуть розірвати трудовий договір з власної ініціативи, не пояснюючи причини (ст. 35 Проєкту № 2708). Єдине — роботодавець повідомлятиме працівника про звільнення залежно від того, скільки той працював у нього:

Якщо стаж роботи у роботодавця складає менше 6 місяців - працівник має бути повідомлений про звільнення не пізніше, ніж за 15 днів до запланованого звільнення. Відповідно у разі наявності стажу роботи у роботодавця від 6 місяців до 5 років - працівник повідомляється пр звільнення за 30 днів до такого звільнення. У разі коли стаж роботи у роботодавця складає від 5 до 10 років - повідомлення про звільнення має бути здійснене за 60 днів. У випадку наявності стажу роботи у роботодавця більше 10 років - працівника повіжомляють про звільнення за 90 днів.

Причому якщо працівник буде звільнений до закінчення терміну повідомлення про звільнення зі згоди останнього, він отримує від роботодавця середньоденний заробіток за кожен день зменшення строку повідомлення. Якщо ж працівник не надає згоди- отримає подвійну середньоденну зарплату за кожен день зменшення строку повідомлення.

Урядовий проєкт дозволяє роботодавцю з його ініціативи звільняти вагітних, жінок під час відпустки з вагітності та пологів, працівників під час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Паперових трудових книжок не буде. Трудову діяльність працівників обліковуватимуть в електронному реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Відомості про прийняття присяги держслужбовця, прокурора, посадової особи місцевого самоврядування, присвоєння рангу також вноситимуть у Державний реєстр.

Нормальна тривалість робочого часу не зміниться — 40 годин протягом кожного семиденного періоду. Розробники проєкту зберегли скорочену тривалість робочого часу для неповнолітніх, працівників зі шкідливими умовами праці. Тривалість щоденної роботи/зміни визначатиме роботодавець з урахуванням консультацій з представниками працівників. Тривалість перерви на обід — у трудовому чи колективному договорі. Мінімальну та максимальну тривалість перерви для відпочинку та харчування не встановлюють. Є новації і для осіб, які працюють змінами. Новація від Техноуряду — призупинення дії трудового договору. У цей час роботодавець тимчасово не зобов’язаний забезпечувати працівника роботою, а працівник — працювати.

Проєкт № 2708 зберіг більшість видів відпусток, що передбачає чинне трудове законодавство: щорічні оплачувані, у зв’язку з навчанням,  соціальні, у зв’язку з вагітністю та пологами, для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, працівникам, які усиновили дитину (дітей) без збереження зарплати.

Роботодавець самостійно визначає норми праці та формує системи оплати праці. Оплату праці визначають у трудовому договорі. Держава й надалі встановлюватиме мінімальну зарплату в місячному та погодинному розмірі, мінімальний розмір посадового окладу (тарифної ставки), інші мінімальні базові величини в системах оплати праці.

Техноуряд у рази скоротив кількість пільговиків, яким не можна встановлювати випробування, залучати до надурочних робіт, до роботи вночі тощо. Наприклад, заборонено працювати вночі лише вагітним, неповнолітнім та особам з інвалідністю на підставі медвисновку. В останніх треба запитати згоду на роботу вночі. Роботодавцям дозволять залучати до роботи вночі жінок з дітьми віком до трьох років.

Медіація замінить комісію з індивідуальних трудових спорів. Перед тим, як звернутися до суду, або одночасно з цим працівник і роботодавець можуть найняти медіатора, щоб врегулювати трудовий спір. Медіатор допоможе працівнику і роботодавцю вирішити спір і укласти мирову угоду. Звісно — за винагороду згідно з договором.

 

Джерело: https://www.kadrovik01.com.ua

 

Блог Юрист Луцьк

Юрист Луцьк, Адвокат Луцьк Матвіюк Наталія Росиславівна

Юрист Луцьк, Адвокат Луцьк, Юридичні послуги у Луцьку на Волині та Західній Україні, Реєстрація та припинення юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Луцьк, внесення змін в установчі документи, договірна та кадрова робота, юридичне обслуговування підприємств та підприємців, позовна робота. (099) 634-86-83; (096) 855-08-88; yurist-1@ukr.net
  • Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій (щодо скасування реєстрації...

  • Плату за оренду земельних паїв запропоновано встановити у розмірі не менш ніж 10% вартості чорноземів. Сьогодні мінімальна ставка — 3%.У...

  • В Україні з'явиться Державна аудиторська службаКабмін вирішив створити Державну аудиторську службу України, реорганізувавши Державну фінансову інспекцію шляхом перетворення. Служба утворюється...

Портал новин

Блог Адвокат Луцьк

Адвокат Луцьк, Юрист Луцьк, Юридичні послуги у Луцьку

Реєстрація та припинення юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Луцьк, внесення змін в установчі документи, договірна та кадрова робота абонентське обслуговування підприємств та підприємців, позовна робота, сімейні, трудові, спори, інші юридичні послуги. (099) 634-86-83; (096) 855-08-88; yurist-1@ukr.net
Ви знаходитесь: Home Новини Зміни у трудовому законодавстві?

Rambler's Top100 HotLog  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

bigmir)net TOP 100 Анализ веб сайтов