Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Банківстка картка замість пенсійного посвідчення

Пенсійний фонд затвердив нові форми пенсійних посвідчень. З 1 січня 2018 роки замість пенсійного посвідчення українські пенсіонери можуть отримати банківську картку.

У ПФУ запевняють, що ніхто не буде змушувати пенсіонерів міняти старі посвідчення на нові. Всі документи, видані раніше, є дійсними до закінчення терміну їх дії.

Право на вибір

Пенсіонери можуть самі вибрати зручний для себе вид посвідчення - в паперовій формі або у формі платіжної картки.

В першу чергу електронні посвідчення видадуть пенсіонерам, які отримують пенсію в банку, а не на пошті. На карту буде приходити пенсійна виплата, і нею можна розраховуватися в будь-якому місці.

Посвідчення-карта залишиться головним документом, що підтверджує статус пенсіонера. Її можна пред'являти для користування пільгами в праві на проїзд в громадському транспорті, в окремих випадках - для отримання знижки при розрахунку в торговій мережі або аптеках.

До сих пір електронні пенсійні посвідчення видавали тільки внутрішньо переміщеним особам, яким призначено пенсію (з літа 2016 року).

Як отримати

Щоб оформити пенсійне посвідчення у вигляді карти, необхідно написати заяву, а також надати паспорт, ідентифікаційний код і фотографію. У заяві необхідно вказати вид пенсії (за віком, по інвалідності, за вислугу років). Якщо пенсія призначена по інвалідності - вказати групу і причину.

Електронне пенсійне посвідчення виробляє банк, в якому отримувач відкриває рахунок для виплати пенсії. Його видають протягом 30 робочих днів з дня прийняття заяви.

Разом з електронним пенсійним посвідченням банк буде видавати інструкцію з його використання.

Термін дії

Пенсійне посвідчення можна використовувати як платіжну картку до кінця терміну її дії (але не більше трьох років), в тому числі в разі закінчення терміну призначення пенсії.

Якщо пенсіонер втратив посвідчення, за його заявою видають нове. Про це роблять позначку в пенсійній справі. При заміні одержувач пенсії повертає в ПФУ попередньо видане паперове пенсійне посвідчення (за наявності), а банку - електронне, які вони знищують.

Джерело: hrliga.com/index.php?module=news&op=view&id=17587

Блог Юрист Луцьк

Юрист Луцьк, Адвокат Луцьк Матвіюк Наталія Росиславівна

Юрист Луцьк, Адвокат Луцьк, Юридичні послуги у Луцьку на Волині та Західній Україні, Реєстрація та припинення юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Луцьк, внесення змін в установчі документи, договірна та кадрова робота, юридичне обслуговування підприємств та підприємців, позовна робота. (099) 634-86-83; (096) 855-08-88; yurist-1@ukr.net
  • Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій (щодо скасування реєстрації...

  • Плату за оренду земельних паїв запропоновано встановити у розмірі не менш ніж 10% вартості чорноземів. Сьогодні мінімальна ставка — 3%.У...

  • В Україні з'явиться Державна аудиторська службаКабмін вирішив створити Державну аудиторську службу України, реорганізувавши Державну фінансову інспекцію шляхом перетворення. Служба утворюється...

Портал новин

Блог Адвокат Луцьк

Адвокат Луцьк, Юрист Луцьк, Юридичні послуги у Луцьку

Реєстрація та припинення юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Луцьк, внесення змін в установчі документи, договірна та кадрова робота абонентське обслуговування підприємств та підприємців, позовна робота, сімейні, трудові, спори, інші юридичні послуги. (099) 634-86-83; (096) 855-08-88; yurist-1@ukr.net
Ви знаходитесь: Home Новини Банківстка картка замість пенсійного посвідчення

Rambler's Top100 HotLog Рейтинг@Mail.ru МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

bigmir)net TOP 100 Анализ веб сайтов

 Счетчик тИЦ и PR Яндекс.Метрика