Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Платні послуги ДАІ

        У ДАІ – оновлений перелік платних послуг. Кабмін 26 жовтня опублікував оновлений перелік платних послуг, які може надавати Державтоінспекція.

         Так, на сайті Кабміну з’явилася таблиця із 45 пунктів платних послуг із найменуванням і цінами на них. У списку поєднані послуги МВС і Державної міграційної служби.
        Нагадаємо, раніше згідно з постановою від 4 червня 2007 року №795 існував список платних послуг тільки для МВС, який складався із 107 пунктів і без вказівки цін за послуги.
         Згідно з новими тарифами, після проходження навчання з водіння і складання іспитів майбутньому водієві доведеться заплатити 26 гривень за видачу прав. У разі невдалої здачі водійського іспиту повторна процедура обійдеться також у 26 гривень.
          А щоб зареєструвати або перереєструвати автомобіль іноземного виробництва треба буде викласти 190 гривень, а за вітчизняний – на 37 гривень менше.
          Найдорожча офіційна послуга МВС – виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків автомобіля – 300 – 500 гривень.
        Нижче – перелік послуг визначений Кабінетом Міністрів, за яких представники ДАІ вилучатимуть плату з населення (у гривнях).
      Видача посвідчення водія на право керування транспортними засобами:
- після закінчення навчального закладу та складення іспитів – 26 гривень;
- повторне прийняття іспитів з Правил дорожнього руху та навичок керування транспортними засобами – 26 гривень;
- повторне прийняття іспитів з навичок керування транспортними засобами – 13 гривень;
- після закінчення строку позбавлення права на керування транспортним засобом, що становить 12 і більше місяців (зі складенням іспитів) – 26 гривень;
- у разі відкриття іншої категорії (зі складенням іспиту) – 26 гривень;
- у разі відкриття нижчої категорії (із складенням іспиту) – 13 гривень;
    

Видача свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (зі складенням іспитів) – 78 гривень;
- повторне прийняття іспитів у водія на право керування транспортними засобами з небезпечними вантажами – 78 гривень;
- видача свідоцтва про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів (із складенням іспитів) – 75 гривень;
- повторне прийняття іспитів у кандидата на право уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів – 75 гривень;
        Видача свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів – 93 гривні.
      Реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів з видачею свідоцтва про реєстрацію або його дубліката та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок, проведення експертного дослідження транспортних засобів і супровідних документів з видачею експертного висновку:
- транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД або окремих агрегатів – 152,63 гривні;
- транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва або окремих агрегатів – 190,15 гривні;
- мототранспорту, причепів вітчизняного виробництва та країн СНД – 148,63 гривні;
- мототранспорту, причепів іноземного виробництва – 186,15 гривні;
- мопедів або їх окремих агрегатів – 54,83 гривні.
       Видача свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів у зв’язку з його пошкодженням або непридатністю, внесенням змін до реєстраційного документа або для виїзду за кордон:
- автомобілів, автобусів – 26 гривень;
- мототранспорту, причепів – 22 гривні.
        Видача тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом (за заявою власника або за дорученням):
- автомобілів, автобусів – 15 гривень;
- мототранспорту, причепів – 15 гривень.
       Оформлення та видача:
- дозволу на встановлення і використання на транспортних засобах спеціальних звукових та/або світлових сигнальних пристроїв синього чи жовтого кольору – 68 гривень;
- дозволу на перевезення надгабаритних, великовагових вантажів – 95 гривень;
- документів щодо погодження маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів – 95 гривень.
        Розгляд проектів нормативно-технічної документації щодо погодження проектів конструкцій транспортних засобів у частині дотримання вимог щодо забезпечення безпеки дорожнього руху з видачею свідоцтва про погодження конструкції – 199 гривень.
   Підготовка документів та оформлення висновку про подальшу експлуатацію транспортного засобу, ідентифікаційні номери кузова (рами) якого підроблені, прийшли в непридатність або який розшукується правоохоронними органами іноземних держав – 83 гривні.
       Видача висновку щодо можливості:
- дублювання ідентифікаційних номерів транспортних засобів – 94 гривні;
- нанесення ідентифікаційних номерів транспортних засобів – 86 гривень.
        Видача:
- довідки про відповідність технічного стану автобусів перевізника-претендента умовам перевезень – 120 гривень;
- висновку про відповідність перевізника-претендента вимогам нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху – 250 гривень.
     Виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею номерних знаків (за один комплект):
- три символи – 300 гривень;
- кожний наступний (до восьми символів) – 90 гривень;
- графічний елемент – 500 гривень.
      Оформлення та видача погодження (висновку) на заміну номерного агрегата транспортного засобу, а також на переобладнання транспортного засобу без заміни номерних агрегатів – 98 гривні.
      Оформлення дозволу на видачу документів, транзитних номерних знаків, пов’язаних з придбанням або реалізацією транспортних засобів та кузовів (рам) – 36 гривень.

Джерело: provolyn.com

Блог Юрист Луцьк

Юрист Луцьк, Адвокат Луцьк Матвіюк Наталія Росиславівна

Юрист Луцьк, Адвокат Луцьк, Юридичні послуги у Луцьку на Волині та Західній Україні, Реєстрація та припинення юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Луцьк, внесення змін в установчі документи, договірна та кадрова робота, юридичне обслуговування підприємств та підприємців, позовна робота. (099) 634-86-83; (096) 855-08-88; yurist-1@ukr.net
  • Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій (щодо скасування реєстрації...

  • Плату за оренду земельних паїв запропоновано встановити у розмірі не менш ніж 10% вартості чорноземів. Сьогодні мінімальна ставка — 3%.У...

  • В Україні з'явиться Державна аудиторська службаКабмін вирішив створити Державну аудиторську службу України, реорганізувавши Державну фінансову інспекцію шляхом перетворення. Служба утворюється...

Портал новин

Блог Адвокат Луцьк

Адвокат Луцьк, Юрист Луцьк, Юридичні послуги у Луцьку

Реєстрація та припинення юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Луцьк, внесення змін в установчі документи, договірна та кадрова робота абонентське обслуговування підприємств та підприємців, позовна робота, сімейні, трудові, спори, інші юридичні послуги. (099) 634-86-83; (096) 855-08-88; yurist-1@ukr.net
Ви знаходитесь: Home Новини Платні послуги ДАІ

Rambler's Top100 HotLog  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

bigmir)net TOP 100 Анализ веб сайтов